تی پی لینک TP-Link MC110CS مدیا کانورتر (استوک دارای مهلت تست)

48.4
اورجینال
خرید محصول تی پی لینک TP-Link MC110CS مدیا کانورتر (استوک دارای مهلت تست)
فروشنده: ripico

قیمت: تومان ۸۰۰,۰۰۰

موجودی:5 عدد در انبار

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
توضیحات

مبدل فیبر نوری تی پی – لینک MC110CS

در این مقاله قصد داریم محصول مبدل فیبر نوری تی پی-لینک MC110CS  را مورد بررسی قرار دهیم، اگر شما هم قصد خرید این محصول منحصر به فرد و کاربردی را دارید با ما همراه باشید.

 

ویژگی های اصلی مبدل فیبر نوری تی پی-لینک MC110CS

  • – با استانداردهای 802.3u 10 / 100Base-TX ، 100Base-FX مطابقت دارد.
  • – مذاکره اتوماتیک از حالت انتقال Half-Duplex / Full-Duplex
  • – فاصله فیبر را تا 20 کیلومتر گسترش می دهد.

 

مشخصات فنی مبدل فیبر نوری تی پی-لینک MC110CS

  • – استاندارد ها و پروتکل ها: IEEE 802.3 ، IEEE 802.3u ، IEEE 802.3x
  • – عملکرد اساسی: مذاکره خودکار از حالت انتقال Half-Duplex / Full-Duplex، کنترل کامل جریان دوگانه (IEEE 802.3x)، – کنترل جریان نیمه دوقلو (فشار کم فشار)، فاصله فیبر را تا 20 کیلومتر گسترش می دهد
  • – بنادر: درگاه 1 100M SC / UPC، 1 درگاه 100M RJ45 (خودکار MDI / MDIX)
  • – طول موج: 1310nm
  • – شبکه رسانه 10BASE-T: کابل UTP رده 3 ، 4 ، 5 (حداکثر 100 متر)، EIA / TIA-568 100Ω STP (حداکثر 100 متر)
  • – شبکه رسانه 100BASE-T: کابل UTP دسته 5 ، کابل 5e (حداکثر 100 متر)، EIA / TIA-568 100Ω STP (حداکثر 100 متر)
  • – شبکه رسانه 100BASE-FX: فیبر تک حالته
  • – شاخص های LED: PWR ، پیوند / قانون
  • – ابعاد: (W * D * H) 7 * 2.9 * 1.1 in. (94.5 * 73.0 * 27.0 mm)
  • – منبع تغذیه: منبع تغذیه خارجی
  • – مصرف برق حداکثر: 4W
  • – ایمنی و انتشار: FCC ، CE ، RoHS
  • – محیط دمای کار: 0 ~ 40 ℃ 40 ℃ (32 ℉ 32 ~ 104 ℉)
  • – درجه حرارت ذخیره سازی: -40 ~ 70 ℃ (-40 ℉ 8 158 ℉)
  • – رطوبت عامل: 10 ~ ~ 90٪
  • – رطوبت ذخیره سازی غیر متراکم : 5 ~ 90 ٪ چگالش
  • محصول MC110CS یک مبدل رسانه ای می باشد که برای تبدیل فیبر 100BASE-FX به رسانه های مس 100Base-TX یا برعکس طراحی شده است. طراحی این محصول برای استفاده از استاندارد IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX و 100Base-FX ، MC110CS و همچنین استفاده با کابل فیبر نوری یک حالته و اتصال SC-Type می باشد.مبدل MC110CS از مشخصات لیزر longwave (LX) با سرعت انتقال سیم کامل پشتیبانی می کند، در 1310nm بر روی انتقال و دریافت داده ها کار انجام می دهد.از دیگر مشخصات این ماژول می توان به قابلیت استفاده به عنوان یک دستگاه مستقل (بدون شاسی مورد نیاز) یا با شاسی TP-LINK´s TL-MC1400 ، Auto MDI / MDI-X برای درگاه TX، مذاکره خودکار از حالت دوگانه اشاره کرد. مبدل MC110CS با استفاده از فیبر تک حالت تا 20 کیلومتر در مسافت های فیبر نوری انتقال می یابد.
نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نگارشاپ خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

محصولات بیشتر
قیمت محصول:
تومان ۸۰۰,۰۰۰